Hi-Finity

Üstün performans değerleri ile sonsuz görünümün keyfini çıkarın! Hi-Finity Sürme Sisteminin çok-ince tasarımı, gösterişli ve zarif görünümüyle, geniş transparan yüzeyler yaratır. Bu tamamen şeffaf ve ulaşılabilir sürme sistemi, evin içini kesintisiz bir şekilde dışarıya taşır. Minimum görünür profil yüzeyine sahip olmasına rağmen, sistemin yüksek direnci, Hi-Finity’nin 500 kg’a kadar geniş cam paneli taşınmasına olanak verir.

CP 130

CP 130 çeşitli açılma olanaklarıyla sunulmakta olup, alçak eşik seçeneği mekanlar arası geçişlerdeki konforu arttırmak için bir çözüm sunar. Özel köşe çözümü sabit bir köşe elemanı olmadan alanları genişletmeye olanak vererek iç ve dış mekanlar arasında mükemmel ve net bir süreklilik sağlar. Bu, CP 130’u manzaralı odalar için ideal kılar.

CP 155

Concept Patio® 155, artan konforla birlikte maksimum düzeyde camlı alanlar yaratmak üzere tasarlanmış seçkin bir yalıtımlı klasik sürme ve kadır&sür sistemidir. Sistem CS 86 serilerine mükemmel şekilde adaptasyona olanak vermektedir. Yeni CP 155, sistemi düşük enerjili binalar için uygun hale getiren, daha iyi yalıtım değerleri elde etmek için Yüksek Yalıtımlı (HI) olacak şekilde yükseltilebilir. CP 155 tek raylı sistemin özel bir varyantı İsviçre Minergie® bileşen etiketini almıştır.

CP 96

Concept Ratio® 96 sürme ve kaldır & sür elemanları, güvenliğe ve dayanıklılığa artan talebe mükemmel bir yanıttır. Bu ürünler güçlü teknik performansla, estetik minimalizmi bir araya getirir.
CP 96 çeşitli açılım tipleriyle sunulmakta olup, aynı zamanda farklı hızsızlığa karşı koruyuculuk düzeylerine uygundur.

CP 45PA

Concept Patio® 45 sıcak iklimlerde, kış bahçelerinde veya iç mekanların bölümlere ayrılmasında iç bölge olarak kullanılan uygulamalar için ideal olan çok çeşitli çözümler sunar. CP 45Pa en yüksek Avrupa kalite standartlarına göre tasarlanmış en son teknikleri uygulamaktadır. Sürme sistem duvar içine sürülen elemanlardan 2, 3, hatta 4 raylı çözümlere kadar her çeşit açılma olanağını sunmaktadır.

CP 68

CP 68 kayar kapı ve pence sistemi yüksek yalıtımın yanısıra etkileyici ve zarif görünüşü ince ve çok hafif profili ile sağlıyor. Buna ek olarak system yüksek kalite standartlarını sağlarken sektörün fiyat seviyesini aşmıyor. Bu da mimarlara önemli düzeyde yüksek sıcaklık, rüzgar, ses/akustik, su geçirmezliği ve yalıtım değerlerine daha önce ulaşamadığı fiyat seviyelerinde ulaşma özgürlüğü tanıyor. Gelişmiş teknolojisi sayesinde Reynaers CP 68 açık alanlar ve camlı yüzeyler yaratarak çok daha büyük transparanlık sağlıyor ve ışığın bine içine girmesini sağlıyor. Aynı zamanda yüksek seviyede termal performansı, 34 mm’lik zarif ve ince profillerine ek olarak sunuyor.

CF 77

Concept Folding® 77 yüksek yalıtım ve konforu maksimum şeffaflık ve estetikle birleştirir. Bu katlanır kapı sistemi, minimum alan kullanımıyla, dış mekanları evinize getirerek yaşam tarzınızı en yüksek düzeye çıkarır. Bu yüksek performanslı sistem tüm olası gereksinimleri karşılamak için, hem içe, hem dışa doğru olmak üzere farklı açılım tipleri sunar. CF 77, standart katlanır elemanların yanı sıra, ilk kanadın, diğer katlanır kanatları etkilemeden giriş kapısı olarak kullanılabildiği bir ana kapı prensibini barındırır.

CF 68

CF 68 çift yönlü katlanır kapı sistemi ile çağdaş mimari ihtiyaçlarına önemli bir katkıda bulunurken uygulamacılar için montaj zamanından önemli bir tasarruf sağlıyor. Bu esas olarak profil ve bileşenlerinin akıllı tasarımı sayesinde elde ediliyor. Sistem rekabetçi, çok yönlü katlanır kapı ve pencere çözümü ile yedi kanata kadar içeri yada dışarı katlanarak 38 farklı biçimde ve dört farklı eşik çözümü ile geliyor. CF 68 katlanır kapı çözümü şimdi mimarlara bina içlerini dış çevreye bağlamak için çok sayıda çeşitlilik sağlıyor.

GP 51

Glass Patio 51, dışarıdaki manzarayı bozmadan, balkonları veya terasları yağmura, kara ve rüzgara karşı korumak üzere modüler bir çözüm sunan tamamı camlı yenilikçi bir sürme katlanır sistemdir. Buna göre, bu sistem dikey çerçeveleri olmayan ve minimum alan kullanımıyla tamamen açılabilen ayrı ayrı sürme cam panellerden oluşur.

TOP