Masterline 8

Masterline 8 pencere kapılar, hem içe hem de dışa açılır tek veya çift kanat ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir. Kapı ve pencere aksesuarları ile kullanılabilen bu sistem sayesinde çok çeşitli kilitleme opsiyonları elde edilebilmektedir. Pencere kapılar; fırça, otomatik kapı altı giyotini ve alçak eşik profili olmak üzere 3 farklı eşik opsiyonu ile seçilebilmektedir.

CS 24-SL

Concept System® 24-SL çelik görünümü ve hissi veren ultra ince tasarımla, içeri doğru açılan ısı yalıtımlı pencereli kapılar içerir. Bu nedenle, CS 24-SL kapılar yeni inşa edilmiş yapılarda ve çelik kasalı kapıların değiştirilmesinde orijinal tasarıma bağlı kalan, fakat termal açıdan iyileştirilmiş bir çözüm sunan mükemmel tercihtir.

CS 59

Concept System® 59 zarif ve makul fiyatlı alüminyum hemyüz kapıların yapımında çeşitli yalıtımlı profiller sunar. Sistem, tüm konfor ve estetik gereksinimlerini tam olarak karşılayacak şekilde çeşitli eşik çözümleriyle kullanılabilir. Sistemin sınırlı profil derinliği birçok inşaatta, azaltılmış duvar kalınlıklarında bile, uygulamaya olanak verir.

CS 59PA

Concept System® 59Pa zarif ve makul fiyatlı alüminyum hemyüz kapıların yapımında çeşitli yalıtımsız profiller sunar. CS 59Pa sıcak iklimler için ideal sistem olmasının yanı sıra, iç mekanların bölünmesinde iç böle sistemi olarak da kullanılabilir. Kış bahçeleri için, Reynaers kış bahçesi sistemleri ile özel kombinasyonlar yapmak mümkündür.

CS 68

Concept System® 68 stabilite, ısı yalıtımı ve güvenlik açısından iyi performans gösteren çok amaçlı bir pencere sistemidir. Bu doğrama sisteminde fonksiyonel, Rönesans, Softline ve Hidden Vent olarak adlandırılan farklı estetik tarzlar mevcuttur. Böylece farklı bina tarzlarına mükemmel uyum sağlar.

CS 77

Concept System® CS 77 ısı yalıtımı, stabilite ve güvenlik açısından yüksek gereksinimleri karşılayan yüksek kaliteli bir hemyüz kapı sistemini içerir. Güvenlikle ilgili olarak, hırsızlığa karşı koruyuculuk, yangın dayanımı, kurşun geçirmezlik ve acil durum çözümleri için özel olarak farklı kapı varyantları tasarlanmakta ve test edilmektedir.

CS 86-HI

Concept System® 86-HI, güvenlik, ısı yalıtımı ve stabiliteyle ilgili en yüksek gereksinimleri karşılayarak büyük giriş kapılarının yapılmasına olanak veren yüksek yalıtımlı ve sağlam bir hemyüz kapı sistemini içerir. Bu hemyüz kapı serisi, her türlü kilit talebini karşılayan çeşitli kapı kilitlerinin kullanıldığı her tip içeri ve dışarı açılış şekliyle teşkil edilebilmektedir.

CS 104

Concept System® 104, mevcut en iyi yalıtıma sahip alüminyum kapı sistemini sunmak için yüksek performanslı bir kapı sistemi içerir. Oldukça iyi su ve hava geçirmezlikle birleşen olağanüstü yüksek yalıtım düzeyi, yalıtım panelli hemyüz kapının bir Passive House bileşen sertifikası almak için gerekli tüm testleri geçmesini sağlamıştır. Bu nedenle, bu hemyüz kapı sistemi pasif ev veya düşük enerjili yapılar için çok uygundur.

ES 50

Eco Sistem estetik tasarımı ve enerji verimliliği makul bir fiyatla buluşturan iyi yalıtımlı bir hemyüz kapı tasarımı içerir. Eco Sistem pencere sistemine çok iyi uyum sağlayan Eco Sistem ile her çeşit içeri ve dışarı açılan kapı kullanılabilir. Eco Sistem kapılar aynı zamanda hırsızlığa karşı WK2 sınıfına uygun olup, konut inşaatları ve hizmet binaları için emniyetli ve güvenli bir çözüm sunar.

ES 45PA

Eco System® 45 Pa içeri ve dışarı açılan kapılar için, en yüksek Avrupa kalite standartlarına göre tasarlanmış yalıtımsız bir kapı sistemidir. Bu basit, fakat oldukça yenilikçi tasarım, optimize edilmiş fabrikasyon süreci sayesinde çok düşün maliyetli bir çözüm sunar. Tüm Reynaers sistemlerinde olduğu gibi, 10 yıllık bir garanti sunulmaktadır.

TOP