BS 100

BS 100 elemanları; duvarlar, tuğla, beton ve çelik yapılar için standart bağlantı çözümlerine sahiptir. Yatay çerçeve sisteminin yapısı, binanın genel bakımı için yürüme platformu olarak kullanılabilir. Bu durum, güneş kırıcı sistemine katma değer sağlayarak onu çok yönlü bir uygulama haline getirir.

BS 30

rise Soleil 30, Z şeklindeki çıtaların kullanımıyla yatay düzlemde güneş kırıcı sağlayan bir çerçeve sistemidir. Bu güneş kırıcı sistemi atölyede önceden monte edilerek yerinde kolay kuruluma olanak verir. Yatay çerçeve sisteminin yapısı, binanın genel bakımı için yürüme platformu olarak kullanılabilir. Bu özellik, güneş kırıcı sistemine katma değer sağlar. Bu güneş kırıcı sistemi çerçevelerinin duvarlar, tuğla, beton ve çelik yapılar için standart bağlantı çözümlerine sahiptir.

BS 40

Brise Soleil 40 sistemi, enerji tasarrufu için, apartmanlar ve daha küçük binalar ideal olan yenilikçi ve estetik güneş kırıcı çözümü sunar. Sistem z şeklindeki veya kıvrımlı temellere sahip elemanlardan oluşur. Bu sürme panjurlar pencerelerin dışına monte edilir ve pencere camından, yatay olarak kaydırılarak açılabilir. Bu işlem elle veya motorla yapılabilir.

BS 20

Brise Soleil® 20, sabit bir açı altında kıvrımlı çıtaların kullanılmasıyla güneş kırıcı sağlayan bir çerçeve sistemidir. Bu güneş kırıcı sistemi atölyede önceden tamamen monte edilerek, yerinde kolay kuruluma olanak verir.

Bu güneş kırıcı sistemi, çerçevelerin giydirme cepheler, tuğla, beton ve çelik yapılar ile bağlantısında standart bağlantı çözümleri sunar ve bakım kolaylığı dikkate alınarak sabit veya hareketli şekilde monte edilebilir.

ReynaScreen

ReynaScreen pencerenizin veya kapınızın dışına monte edilen, aşağı doğru açılan bir siperin kullanıldığı, yazın serinlik sağlayan entegre bir güneş kırıcı sistemidir. Ayrıca, bu sistemin kaplamasında ekstra yalıtım sunularak, bütün yıl boyunca ısıl konfor sağlanır.

ReynaScreen, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde, elle veya elektrikle çalıştırılabilir. Bu sistem, Reynaers sineklik (Mosquito) dahil tüm Reynaers pencere ve kapı sistemlerine entegre edilebilir.

TOP