CW 50

Curtain wall® 50 sınırsız tasarım özgürlüğü sunan ve maksimum şeffaflığa olanak veren bir cephe ve çatı sistemidir. CW 50 çeşitli tasarım ve cam varyantlarıyla sunulmaktadır; aynı zamanda, belirtilmiş yangın dayanımı ve ısı yalıtımı düzeylerine uygun farklı teknik varyantlar da içermektedir.

CW 60

Curtain wall® 60, büyük camların sağlıklı bir şekilde montajının yapılabildiği, eğimli veya kıvrımlı yapıların özel ihtiyaçlarına bile yanıt veren mükemmel bir ısı yalıtımlı giydirme cephe sistemidir. Bu çubuk sistemde ağırlıkları 450 kg’a kadar değişen camların sistem içinde taşıtılması takviyeli profillerle sağlanabilmektedir.

CW 65-EF

Curtain wall® 65-EF yüksek yapılarda gereken kuvvet ve stabiliteyi tehlikeye atmayan özgün ince estetiğe sahip panel cephe sistemleri için düşük maliyetli bir giydirme cephedır.
Panel cephenin tipik özellikleri bina alanında yüksek uygulama hızı sağlar; çünkü elemanları önceden atölyede monte edilmiştir. Bununla birlikte, CW 65-EF sadece 65 mm’lik ince profillerle kullanıldığından, bu yüksek üretkenlik mimari estetiği de beraberinde getirir.

CW 86

Curtain wall® 86 büyük bina projeleri için tüm gereksinimleri karşılayan yalıtımlı ve estetik bir giydirme cephe sistemidir. Bu bina projeleri için, bina alanındaki uygulama hızı çok önemlidir. CW 86 bunun için kasetlerin veya elemanların atölyede önceden monte edilebildiği özel bir çözüm sunar. Bina alanında, kasetler ya klasik bir çubuk yapıya (CW 86) bağlanır, ya da cephe, modüler giydirme cephe prensibine göre modül modül teşkil edilebilir (CW 86-EF).

TOP